Alegorie jara
porcelánová základna tvořená rokajemi, putti sedící na pomníčku s girlandou květů, kolem něj tři putti s květy, návrh C. Ch. Punct, kolem 1750, Míšeň, modrá značka mečů pod glazurou, číslo modelu 2502, zhotoveno v 2. pol. 19. století, výška 16,5 cm, lehce restaurováno - noha, prsty a lístečky (Zí)
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Alegorie jara
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |